Szkoła windsurfingu FunSurf

Szkoła windsurfingu FunSurf – spędź aktywnie lato 2022

przez Redakcja

Nadchodzący rok 2022 to dobry moment na to, aby zaplanować przyszłoroczne wakacje i zapewnić sobie i swoim bliskim wyjazd pełen wspaniałych wspomnień i wrażeń. Z pomocą przychodzi szkoła windsurfingu FunSurf, która obecnie posiada rozbudowaną ofertę kursów i obozów windsurfingowych, kitesurfingowych, jak również wingfoilowych dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Zastanawiasz się jak wyglądają tego typu wyjazdy? W takim razie zapraszamy do dalszej części artykułu, w której postaramy się przybliżyć Ci nieco działalność szkoły FunSurf, dzięki której Twoje wakacje będą niezwykle udane.

Obozy i kursy windsurfingu 

Szkoła FunSurf od wielu lat prowadzi swoją działalność nad polskim morzem, gdzie posiada dwie bazy: bazę Polaris położoną w okolicy Chałup i Władysławowa oraz bazę Chałupy na Półwyspie Helskim. Obie lokalizacje cieszą się bardzo dużym powodzeniem, zarówno pod względem liczby osób korzystających z usług szkoły, jak i pod względem doskonałej opinii wśród ludzi na terenie całej Polski. Szkoła kieruje swoją ofertę do osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z poszczególnymi dyscyplinami sportowymi, jak windsurfing, kitesurfing oraz wingfoil, jak również do osób obeznanych w sportach wodnych. które chciałyby jeszcze bardziej podszkolić swoje umiejętności lub zrobić kurs na instruktora. 

Szkoła kitesurfingu FunSurf

Obozy, jak i kursy windsurfingowe odbywają się pod okiem licencjonowanych instruktorów, posiadających wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Każdy z uczestników wyposażony jest w profesjonalny sprzęt i strój. Oprócz tego zapewniane zostaje wyżywienie, nocleg oraz ubezpieczenie NNW. Dzięki temu wszyscy mogą poczuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Zarówno w przypadku obozów, jak i kursów, uczestnicy nie tylko wykonują poszczególne ćwiczenia na wodzie, ale również na lądzie. Warto również wspomnieć o dodatkowych atrakcjach towarzyszących podczas wyjazdów. Należy do nich m.in. spływ kajakiem oraz turystyczny rejs statkiem.

Zapewnij sobie niezapomniane wakacje!

Oferta przygotowana przez szkołę FunSurf to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które nie lubią wylegiwać się bezczynnie na plaży lub tracić czas w luksusowych apartamentach. Każdy, kto pragnie od życia czegoś więcej i wyjścia ze swojej dotychczasowej strefy komfortu, znajdzie tutaj coś dla siebie. Sporty wodne niektórym wydają się zbyt skomplikowane, jednak cała ekipa FunSurf obala te mity! Kreatywny i pozytywnie nakręcony zespół potrafi wpoić podstawowe zasady poszczególnych dyscyplin sportowych w sposób skuteczny i bezstresowy. Próbowałeś swoich sił w kitesurfingu lub windsurfingu? W takim razie teraz pora na wingfoil, który od niedawna figuruje w ofercie szkoły. Mamy również wspaniałą wiadomość dla wszystkich osób poszukujących świątecznych prezentów dla swoich bliskich. Szkoła FunSurf oferuje vouchery, dzięki którym osoba, której je wręczysz, spędzi wspaniałe lato wśród inspirujących osób.

Podobne Artykuły