rideside.pl cennik na skutery śnieżne strój na skuter śnieżny

Niesamowite Wyprawy z Przewodnikiem na Skuterach Śnieżnych w Zakopanem

przez Redakcja

Zakopane to nie tylko malownicza miejscowość w samym sercu Tatr, ale także raj dla miłośników zimowych przygód i niezapomnianych widoków. Jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na odkrywanie tatrzańskich krajobrazów jest wyprawa na skuterach śnieżnych z przewodnikiem, ale tylko z profesjonalna firmą Rideside.pl, która zajmuje się organizacją tego typu wypraw. To niezapomniane doświadczenie, które pozwala poczuć ducha gór w zupełnie nowy sposób.

Dlaczego Wyprawy na Skuterach Śnieżnych w Zakopanem to Doskonały Pomysł?

 1. Piękne Widoki na Tatry: Gubałówka, pasmo górskie w Zakopanem, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Tatry. Podczas wyprawy na skuterze śnieżnym będziesz miał okazję podziwiać te malownicze krajobrazy z bliska.
 2. Dostępne Różne Trasy: Nasze wyprawy dostępne są w różnych wariantach czasowych, co pozwala dostosować przygodę do własnych preferencji. Czy chcesz krótkiego wietrzenia na skuterze, czy może pełnej eskapady w głąb gór? Wybór należy do Ciebie!
 3. Ognisko w Terenie: Nie ma nic lepszego niż ciepłe ognisko w otoczeniu przyrody i górskich szczytów. Nasze wyprawy dłuższe niż 50 minut obejmują przerwę na ognisko, gdzie możesz rozgrzać się przy gorącej herbacie lub kawie.
 4. Dla Każdego Poziomu Zaawansowania: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który dopiero zaczyna swoją przygodę ze skuterami śnieżnymi, czy doświadczonym kierowcą, który chce poczuć dreszczyk emocji, mamy wyprawę odpowiednią dla Ciebie. Nasze wyprawy Basic są idealne dla początkujących, a Offroad zapewni wprawionym kierowcom niezapomniane przeżycia.
 5. Nowość na Ten Sezon – Wyprawy Quadami na Gąsienicach: Jesteśmy dumni z tego, że w tym sezonie wprowadziliśmy nowość do naszej oferty – wyprawy quadami na gąsienicach. To zupełnie inne doświadczenie, które pozwoli Ci odkrywać góry w nieco inny sposób.

Skutery Śnieżne Renomowanych Firm Ski-doo i Lynx

Jako profesjonalna firma organizująca wyprawy na skuterach śnieżnych, dbamy o najwyższą jakość sprzętu. Nasze skutery śnieżne pochodzą od renomowanych firm Ski-doo i Lynx. To gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale także pełnej kontroli nad pojazdem, co jest kluczowe podczas wypraw w trudnym terenie.

Przewodnicy z Pasją i Doświadczeniem

Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci gór i zimowych sportów. Znają tatrzańskie szlaki jak własną kieszeń i zawsze dbają o bezpieczeństwo uczestników wyprawy. To dzięki nim będziesz mógł bezpiecznie odkrywać uroki tatrzańskiej przyrody i kultury.

Jak Przygotować Się do Wyprawy na Skuterze Śnieżnym?

 • Odpowiedni Strój: Przygotuj się na zmienne warunki pogodowe. Odpowiedni strój to ciepła odzież, rękawice, kask i gogle. Bardzo dobry poradnik na temat Jak ubrać się na skutery śnieżne można znaleźc pod tym linkiem: strój na skuter śnieżny
 • Dokumenty: Upewnij się, że masz ze sobą ważne dokumenty tożsamości i ubezpieczenie.
 • Zdrowie i Forma Fizyczna: Wyprawy na skuterze śnieżnym mogą być wymagające fizycznie, dlatego warto być w dobrej formie.
 • Rozważ Przerwę na Ognisko: Jeśli planujesz dłuższą wyprawę z ogniskiem, zabierz ze sobą termos z gorącym napojem i coś do jedzenia.

Cennik na skutery śnieżne:

Oto aktualny cennik na skutery śnieżne:

1. Wyprawa Basic (50 minut) – 249 zł

Najkrótsza, ale równie ekscytująca opcja, która pozwoli Ci w szybki sposób doświadczyć uroku jazdy na skuterze śnieżnym. Cena obejmuje wypożyczenie skutera śnieżnego, opiekę przewodnika oraz krótki przystanek na ognisko, gdzie możesz się rozgrzać przy gorącej herbacie lub kawie.

2. Wyprawa Standard (1,5 godziny) – 449 zł

Ta opcja daje Ci więcej czasu na odkrywanie tatrzańskich krajobrazów i korzystanie z emocjonującej jazdy na skuterze śnieżnym. Cena obejmuje wypożyczenie skutera śnieżnego, opiekę przewodnika, oraz przerwę na ognisko w otoczeniu przyrody.

3. Wyprawa Premium (2,5 godziny) z ogniskiem – 599 zł

To najdłuższa i najbardziej kompleksowa opcja, idealna dla tych, którzy chcą dokładnie poznać piękno tatrzańskiego pasma Gubałówki. Cena zawiera wypożyczenie skutera śnieżnego, opiekę przewodnika, a także wyjątkową przerwę na ognisko, gdzie możesz delektować się ciepłym napojem i przekąskami.

4. Wyprawy Quadami na Gąsienicach (1,5 godziny) – 499 zł

To nowość w naszej ofercie na ten sezon! Jeśli jesteś gotów na zupełnie inne doświadczenie, wyprawy quadami na gąsienicach są dla Ciebie. Cena obejmuje wypożyczenie pojazdu, opiekę przewodnika i pełną dawkę adrenaliny.

Dodatkowe Informacje:

 • Wszystkie ceny dotyczą wynajmu skutera śnieżnego dla jednej osoby.
 • Dla bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów, wyprawy prowadzone są w małych grupach.
 • Przewodnicy są doświadczonymi pasjonatami, którzy zapewnią Ci niezapomniane wrażenia.
 • Aby wziąć udział w wyprawie, musisz mieć prawo jazdy kategorii B.

Niezapomniana przygoda w otoczeniu tatrzańskiej przyrody i pięknych widoków na Tatry, to wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem z Ridesite to idealne rozwiązanie na nowy, ekscytujacy sposób odkrywania górskiej przyrody. Dostępność różnych tras, możliwość przerwy na ognisko, profesjonalny sprzęt i doświadczeni przewodnicy czekają na Ciebie. Niezależnie od poziomu zaawansowania lub preferencji czasowych, z pewnością znajdziesz wyprawę, która spełni Twoje oczekiwania i pozostawi niezapomniane wspomnienia. Dołącz do nas i odkryj magiczny świat Tatr zimą na skuterze śnieżnym!

Podobne Artykuły