Spływ Dunajcem z Zakopanego

Spływ Dunajcem z Zakopanego

przez Redakcja

Zakopane jest idealną bazą turystyczną dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Chcąc spędzić świetnie czas w Zakopanem, rekomendujemy Państwu najlepsze atrakcje turystyczne zakopanego, dzięki którym będą mogli Państwo wypocząć w odpowiedni sposób. Jak dobrze wiemy, góry idealnie łączą się z aktywnym wypoczynkiem, dlatego też, mamy dla Państwa idealną okazję turystyczną dostępną na stronie www.splyw.fan, dzięki której będą mogli Państwo poczuć prawdziwy, góralski klimat. Nasza poniższa propozycja z pewnością spełni Państwa oczekiwania i pozwoli cieszyć się urokami gór, którymi szczyci się Polska!

Zamek Dunajec w Niedzicy
Zamek Dunajec w Niedzicy

Atrakcje Zakopanego — wycieczka jednodniowa na Spływ Dunajcem

Oferujemy Państwu spływ Dunajcem Zakopane. Jest to świetna okazja ku temu, aby móc cieszyć się urokami gór, które będą na wyciągnięcie ręki, podczas spływu. Dunajec jest znany i ceniony przez wszystkich turystów, którzy mieli okazję nim spływać. Raz jest powolny i cierpliwy, natomiast potrafi też porwać nas swoim nurtem, dając odpowiednie chwile emocji, którymi będziemy mogli się podzielić wraz z naszymi bliskimi. Jeśli więc poszukują Państwo przygody, warto sprawdzić ofertę na splyw.fan/splyw-dunajcem-zakopane/. Spływ Dunajcem jest mocno rekomendowaną propozycją, dzięki której będą Państwo zadowoleni ze spędzonego czasu, podczas urlopu.

Spływ Dunajcem z Zakopanego

Spływ Dunajcem z Zakopanego na drewnianych tratwach jest niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny, zwłaszcza że wodny wąwóz miejscami na ściany sięgające nawet 300 metrów. To nie tylko podróż wodnym szlakiem, ale również zwiedzanie po drodze jedne z największych atrakcji regionu jak np:
Drewniany kościół w Dębnie wpisany na listę UNESCO
Przejazd nad zaporę wodna w Nidzicy
Czas trwania takiego spływu to od 1,5 do 2 godzin po trasie sięgającej 14 km po słowackiej stronie oraz 18 km po polskiej stronie. Bilety można kupić online, a ceny kształtują się następująco:

Spływ Dunajcem w Polsce:

  • Dorośli: 140 zł/os.
  • Dziecko do dziesięciu lat: 120 zł/os.
  • Dziecko od 1 do 4 lat: 70 zł/os.

Spływ Dunajcem na Słowacji:

  • Dorośli: 120 zł/os.
  • Dziecko do dziesięciu lat: 100 zł/os.
  • Dziecko od 1 do 4 lat: 70 zł/os.

Ceny zawierają przewóz i bilety dla osób dorosłych i dzieci.

Spływ Dunajcem
Spływ Dunajcem

Podobne Artykuły