busy z Polski do Niemiec

Dlaczego warto podróżować z BenyBus – Busy z Polski do Niemiec

przez Marek Czadzaj

Niemcy są jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków destynacji zarobkowych, a ostatnimi czasy, także turystycznych. Bus to najbezpieczniejsza i najtańsza metoda podróży do Niemiec, a BenyBus odbierze Cię prosto z pod drzwi i dowiezie na wskazany adres.

BenyBus – podróż od drzwi do drzwi

busy Polska Niemcy

BenyBus zapewnia codzienne, bezpośrednie połączenia z Niemcami, Holandią i Belgią z ponad 33 miast Polski. Podróż busem z Polski do wielu dużych miast w Niemczech nie jest skomplikowana i w porównaniu do samolotów czy pociągów usługi BenyBus są zazwyczaj tańsze. Czas podróży różni się w zależności od odległości miejsca docelowego. Większość trasy przebiega autostradami. Nie ma drugiego takiego przewoźnika, który oferuje odbiór pasażera z domu i zapewnia transport pod wskazany przez klienta adres, dzięki czemu nie musimy męczyć się z naszymi bagażami docierając na dworzec. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas i męczarnie z bagażami, ale również kilka złotych na komunikacji miejskiej, czy taksówce. Z firmą BenyBus pasażerowie podróżują w najlepszych możliwych warunkach w klimatyzowanych i ogrzewanych busach, posiadających wszelkie udogodnienia. Relacja busy Polska Niemcy jest realizowana przez tego przewoźnika z wysoką jakością usług przez profesjonalną i wykwalifikowana obsługę. 

Busy z Polski do Niemiec

benybus Busy z Polski do Niemiec

Busy z Polski do Niemiec jeżdżą od poniedziałku do niedzieli bez przesiadek, a  firma nie pobiera dodatkowej opłaty za bagaż. Na stronie BenyBus pod adresem busy do Niemiec znajdziemy wszystkie potrzebne informacje. Przewoźnik umożliwia swoim klientom bardzo prosty sposób rezerwacji terminów – telefonicznie, mailowo lub poprzez sms oraz oferuje darmową zmianę daty podróży. Co bardzo ciekawe każdego pasażera bez wyjątku obejmuje darmowe ubezpieczenie na czas podróży. 

Dlaczego warto podróżować z BenyBus – Busy Polska Niemcy

  • Kierowcy znający język niemiecki
  • Rezerwacja telefoniczna i online
  • Brak opłat za nadbagaż
  • Przejazd jednym samochodem
  • Przejazd od drzwi do drzwi
  • Darmowe ubezpieczenie
  • Darmowa zmiana terminu
  • Atrakcyjne ceny

Podobne Artykuły