Amerykański komfort na europejskich trasach wakacyjnych

Amerykański komfort na europejskich trasach wakacyjnych

przez Redakcja

Kiedy zdecydujesz, że nadszedł czas na klasyczną wycieczkę samochodem po europejskich trasach, będziesz potrzebować pojazdu, który zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo. Nie jest łatwo znaleźć auto, które miałyby dużo miejsca dla pasażerów i ich bagażu. Niektóre pojazdy mogą zabrać ze sobą całą rodzinę, podczas gdy inne są stworzone na wypad we dwoje. 

Co składa się na dobry samochód do podróży? 

suv z usa

Niezawodność to mocna strona. Oznacza to, że wszystko, co może się zepsuć w trakcie podróży po Europie, powinno być łatwe do zdiagnozowania i naprawy.

Przestrzeń jest absolutną koniecznością. Przestrzeń to najwyższy luksus w czasie podróży na co składają się miejsca do przechowywania bagażu, napojów i jedzenia, będziemy potrzebować więcej miejsca niż w trakcie codziennego korzystania z samochodu.

Charakter jest często pomijany. Ale jeśli wybierasz się w długą podróż europejskich trasach wakacyjnych, cała rodzina musi chcieć spędzić w samochodzie kilka godzin. Jeśli docierasz do swojego miejsca docelowego, a perspektywa powrotu do samochodu następnego dnia napełnia Cię czymś innym niż radością, to zapewne nie są to wakacje w trasie tylko udręka.

Komfort jazdy jest prawdopodobnie najbardziej pomijaną częścią każdego samochodu na wycieczki. Jednak znalezienie samochodów, które są przyjemne, wygodne, charakterystyczne, przestronne, niezawodne i ekonomiczne, jest, szczerze mówiąc, nie lada wyzwaniem. I tu z pomocą przychodzą auta z usa. Mamy do wyboru sporo amerykańskich samochodów, które sprawdziły się w długich podróżach od zachodniego do wschodniego wybrzeża USA i w prawie każdych możliwych warunkach. 

auta z usa

Polecane amerykańskie auta na europejskie trasy wycieczkowe

Warto zastanowić się nad import aut z usa najlepiej przez wyspecjalizowane w tej tematyce firmy. Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach, nawet z kosztami transportu, auta z USA są znacznie tańsze od aut kupowanych w Europie.

import aut z usa

1. Ford Mustang

Jeden z najlepszych samochodów sportowych jest również jednym z najlepszych samochodów na wycieczki. Ford Mustang 2022 posiada ocenę pięciu z pięciu gwiazdek we wszystkich testach zderzeniowych. Jest również wyposażony w funkcje wspomagające kierowcę, takie jak wykrywanie pieszych czy automatyczne hamowanie awaryjne. Ale Mustang oczywiście oferuje więcej niż bezpieczeństwo, jak podstawowy czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem, który wytwarza 310 koni mechanicznych. Podobnie jak większość samochodów sportowych, jest to bardziej pojazd dwumiejscowy, ponieważ tylne siedzenia są ciasno dopasowane co daje dużo dodatkowego miejsca na bagaże. Ten samochód jest idealny do podróżowania we dwoje.

2. Ford Escape Hybrid

Ford Escape Hybrid 2022 osiąga fenomenalną oszczędność paliwa w swojej klasie. Jeśli planujesz podróż samochodem, hybryda będzie odpowiadać Twoim potrzebom za mniejsze koszta podróży. Siedzenia są wygodne w obu rzędach, a przestrzeń bagażowa jest spora. Podstawowy model SE ma prawie wszystko, czego potrzebujesz do przyjemnej podróży. 8-calowy ekran dotykowy jest standardem, podobnie jak hotspot Wi-Fi, który zapewnia wszystkim dostęp do Internetu. W standardzie znajduje się również kilka funkcji bezpieczeństwa, w tym ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu z asystentem utrzymania pasa ruchu.

3. 2022 Honda Ridgeline

Pickupy zazwyczaj kojarzą się z pracą, obowiązkami domowymi lub holowaniem łódki na jezioro. Ale Honda Ridgeline z 2022 r. ma mocne argumenty za swoimi możliwościami w podróży. Jego jazda oznacza, że jest wygodny na długich dystansach, a na przednich i tylnych siedzeniach jest dużo miejsca dla dorosłych, którzy mogą wygodnie podróżować. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, Ridgeline ma szerokie tylne drzwi, które ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z tylnego siedzenia. Podstawowy Ridgeline jest ładnie wyposażony w 8-calowy ekran dotykowy i łączność ze smartfonem. Dodaje podgrzewane siedzenia, elektrycznie regulowany fotel kierowcy w 10 kierunkach i dach księżycowy, aby dodać poczucie przestronności, jeśli planujesz spędzać wiele godzin w kabinie. Jest to idealny wybór jeśli wybierasz się w podróż z większą ilością sprzętów.

4. Jeep jak zawsze idealny na offroad

auto wyprawowe z usa

Jeśli planujesz odkrywać boczne drogi, górskie przełęcze i niekończące się doliny, Jeep Wrangler jest stworzony dla Ciebie. Nawet podstawowa wersja Sport ma zawieszenie zaprojektowane do pokonywania szutrowych szlaków bez mrugnięcia okiem. Dla tych, którzy chcą zostawić za sobą wszelkie ślady cywilizacji, Rubicon oferuje ulepszenia wymagane do zapierających dech w piersiach podjazdów. Może nawet pokonywać strumienie o głębokości do 75 cm. Elektroniczny odłączany stabilizator zapewnia dodatkową elastyczność podczas wspinania się po usianym kamieniami krajobrazie. Jednak wysoka sylwetka i krótki rozstaw osi dwudrzwiowego Wranglera stwarzają jedną poważną wadę podczas jazdy po autostradzie. Poczujesz wszystkie nierówności i rowki na drodze. To zawieszenie, które radzi sobie z kamienistymi drogami, przekłada się również na sztywniejszą jazdę.

5. Suv’y GMC

samochody z usa

Podczas gdy pakowanie się i wybieranie najlepszej trasy jest ważne, być może ważniejsze jest posiadanie pojazdu, który podniesie wrażenia z podróży, a takie właśnie są suv’y GMC. Śmiało wyglądające nadwozie, komfortowe wnętrza i potężne możliwości z pewnością zrobią niezatarte wrażenie, gdziekolwiek się udasz. Kiedy wzywa Cię otwarta droga, nie ma lepszej odpowiedzi niż pickup lub SUV GMC. Nie tylko będziesz cieszyć się ich przyciągającym wzrok wyglądem zewnętrznym i pierwszorzędnymi wnętrzami, ale także zaawansowanymi innowacjami, które są przykładem zaangażowania GMC w profesjonalne samochody typu SUV.

Import aut z usa

Jak stać się właścicielem amerykańskiego samochodu? Prosta sprawa! Nie jest to nic skomplikowanego jeśli import aut z usa powierzymy wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmie, chociażby takiej profesjonalnej firmie jak Seaside Cars, która ma wieloletnie doświadczenie w importowaniu aut z USA, Kanady i ZEA. Firma zajmuje się kompleksowo całym procesem od zakupu po sprowadzenie auta a nawet jego dostosowaniem do europejskich dróg.

Podobne Artykuły