apartamenty w Mielnie

Apartamenty nad morzem w Mielnie

przez Redakcja

Słońce, morze i piasek to kluczowe pozycje na wakacyjnej liście życzeń każdego z nas, a przez dobre kilka miesięcy w roku możesz doświadczyć wszystkich trzech właśnie tutaj, w Mielnie, najlepiej w wyjątkowym hotelu Molo Park.

Dlaczego do Milena?

apartamenty nad morzem w Mielnie

Dlaczego do Milena? Nad odpowiedzią nie trzeba się długo zastanawiać. Budzenie się w nadmorskim kurorcie, w zaciszu własnej sypialni jest nie do pobicia, a jeszcze lepiej, gdy masz balkon, z którego można rozkoszować się wszystkimi wspaniałymi widokami, uwaga, JEZIORA. Tak, to nie pomyłka! Mielno to jedno z nielicznych miejsc, które to łączy ze sobą atrakcje nadmorskiego kurortu z mazurskimi klimatami. Z jednej strony miasta mamy niekończącą się plażę nad morzem Bałtyckim, a z drugiej strony kurort opływa malownicze Jezioro Jamno. Za zimna woda w Bałtyku, zimne prądy morskie lub też sinice nie stanowią w Milenie problemu. Wystarczy przejść na drugą stronę miasta, aby rozkoszować się ciepłym jeziorem pływając łódką i łowiąc ryby.

Jaki wybrać hotel w Mielnie i dlaczego akurat Molo Park?

apartament Mielno molo park

Jeśli apartamenty w Mielnie to tylko w Molo Park aparthotel, który dysponuje luksusowymi apartamentami w przystępnych cenach i w doskonałej lokalizacji. Jezioro Jamno jest na wyciągnięcie ręki, zaledwie sto metrów od hotelu, a aby udać się do nadmorskiej plaży (300 metrów od obiektu) wystarczy kilkuminutowy spacer, a wraz z nim kawiarnie przy plaży, sporty wodne, spacery promenadą wzdłuż wybrzeża i świeże rarytasy jak gofry z bita śmietaną. Apart hotel Molo Park może być wszystkim, od romantycznego i relaksującego pobytu po przyjazne rodzinie wakacje, gdyż tu zrealizujesz bon turystyczny. Rajem naprawdę można się cieszyć właśnie tutaj, a intuicyjny system rezerwacji apartamentów nad morzem w Mielnie na stronie Molo Park https://www.molopark.pl/ tylko ułatwi udany pobyt.

Podobne Artykuły